DiaryOne Download - Sanal Günlük Yazma Programı İndir
Sürüm : 6.65
Boyut : 6.34 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Kısıtlama : 30 Gün
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Üretici Firma : PIMOne Software

»»» Programı indir «««

Tanıtım:
DiaryOne, sanal bir günlük yazılımıdır. Günlüğünüzü kolayca depolayabilirsiniz. Eğer siz de günlük kaybolmasından veya yıpranmasından bıktıysanız kesinlikle öneririz. Yazılım bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilir, ayrıca size günlük yazarken özel metin şekilleri, resimler ve çeşitli multimedya işlevlerini kullanmanıza izin verir.

DiaryOne ile birden fazla günlük yaratabilirsiniz, günlüklerinizi parola ile koruyabilirsiniz ve günlük tasarımını özelleştirebilirsiniz. Yazılım ses kaydedicisi ile birlikte gelmektedir, böylece sesli kayıt yapabilirsiniz. Ek olarak gelen "clipart" kütüphanesi sayesinde günlüğünüze çeşitli simgeleri, şekilleri ve resimleri sürükle/bırak şeklinde ekleyebiliyorsunuz.

Ayrıca yazılımda günlüğünüzün bir kısmını arkadaşlarınızla "MSN Spaces" veya e-posta yoluyla kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Günlük arama, favori girişler, dahili takvim, yedekleme ve içeri/dışarı aktarma ilave özellikleri de bulunmaktadır.

Özellikler :
# İnternet sayfasını kaydederek günlüklere aktarabilirsiniz.
# Programı özelleştirebilirsiniz.
# Günlüklerinizi paylaşabilirsiniz.
# Kullanımı kolay.
# Gösterişli ve gerçek günlük gibi arayüz.
# İlave uygulamalar.
# Hızlıca ve kolayca arama yapabilirsiniz.
# Günlükleri "MSN Spaces"de paylaşabilirsiniz.
# Günlükleri güvenlice saklayabilirsiniz.
# Günlükleri gizleyebilirsiniz.
# Otomatik güncelleştirme.

Not : Programın bu sürümü 30 gün kullanım ile sınırlıdır. 30 günden sonra kullanıma devam etmek istiyorsanız buraya tıklayarak 29.95$'a satın alabilirsiniz.